3. Springen - L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

ivm het aantal starts zullen wij rekening houden met het voorbereiden van de andere paarden onder dezelfde ruiter. 

Wensen graag kenbaar maken bij de ringmeester en/of secretariaat. Waar mogelijk proberen we mee te denken in een fijne voorbereiding voor het parcours. 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
FEE: € 0.65
Datum: 14 december 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 94 Chantal Rutten Eternity De Semilly Flamenco Desemilly P-L Xxx
2 79 Niels Knape Jip x P-L HC
3 10 Erik Ickenroth Novaranka W Z Numero Uno P-L Beesel
4 1 Sterre Urlings Histella Londentimes P-L Echt
5 11 Jaqueline Horstmann Dior van de Meerbeek Orlando P-L Heinsberg
6 66 Robby Krowoza Kathabanta Naples P-L Roermond
7 90 Niels Bulthuis Ilona x P-L
8 Imke Gradussen Hommage tangelo van de zuuthoeve Echt
9 Luc Peeters Emmy Emerald Kaulille
10 29 Lotte Jeurissen Codair BvL Z Codex one P-L Maria Hoop
11 15 Finn Boerekamp Ballerina VHL Baltimore P-L Someren
12 23 Juliette van Montfort Charlotte Z - P-L Maria Hoop
13 24 Arjan Smeets Happy Girl Vittorio P-L Vijlen
14 95 Rens Spreuwenberg Firefox x P-L
15 52 Esther Hamans Jansse Vittorio P-L Melick
16
17 60 Bj?rn Possen Wgina Winningmood van der Aerenberg P-L Mechelen
18 2 Sterre Urlings Juno Numero uno P-L Echt
19 81 Niels Knape Chicago RA x P-L HC
20 31 Lotte Jeurissen Calvaro's girl Calvaro Z P-L Maria Hoop
21 12 Jaqueline Horstmann POLLUX MB STAKKATO P-L Heinsberg
22 70 Robby Krowoza Cartous Canterbury P-L Roermond
23 91 Niels Bulthuis Zirocco x P-L
24 Imke Gradussen Corona Comilfo plus z Echt
25 21 Shaunie Berger Cacharel Z Clintissimo Z P-L Hoensbroek
26 96 Robby Krowoza Kathabanta Naples P-L Roermond HC
27 Luc Peeters Elmo Emerald Kaulille
28 97 Finn Boerekamp Ballerina VHL Baltimore P-L Someren HC
29 99 Arjan Smeets Happy Girl Vittorio P-L Vijlen HC
30 102 Lotte Jeurissen Calvaro's girl Calvaro Z P-L Maria Hoop HC
31 106 Niels Knape Chicago RA x P-L HC