11: DE-B Rijstijl met barrage


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Ter info!

Dit jaar zal het ponyspringen tijdens Geldrop Hippique er anders uit zien dan jullie gewend zijn.

Door de gehele situatie omtrent het coronavirus, en hierdoor een beperkte beschikbaarheid van de accommodatie, zal het ponyspringen alleen op zaterdag vanaf 17:00 plaatsvinden, en op zondag de gehele dag.

Ook zal er dit jaar helaas geen strodorp zijn. Natuurlijk zijn jullie wel van harte welkom in de Foyer voor een hapje en een drankje.

 

Natuurlijk zijn jullie van harte welkom om deel te nemen aan het ponyspringen op beide dagen!

Er is een beperkte mogelijkheid om je paard te stallen, van zaterdag op zondag. De kosten hiervoor bedragen €25.

 

We zien graag jullie inschrijving tegemoet vanaf 24 augustus via: https://concours.nl/wedstrijden/index/view/id/2201.


Discipline: Springen
Categorie: D-Pony‘s E-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 10.00
FEE: € 0.65
Datum: 27 september 2020
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
C Reijnders
H Rooij
A Heeswijck
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 340 Willem Van den Oetelaar Jk horsetrucks Blackline Onbekend D-B Schijndel
2 29 Demi van Bijsterveld Candies Onbekenf D-B Best
3 199 Federique Vermeiren Janis Joplin Tangelo van de Zuuthoeve D-B Someren
4 418 Sem Pauli SFS Systems Zora nn D-B
5 281 Anouk van de Loo Ize van Equi Center Kranevelds Kadans D-B Nuenen
6 246 Lieke van Rijswick Roos Onbekend D-B Beesel
7 124 Lieke Van Gorkum Nobis Rico Lomansheide Brent D-B Heeswijk Dinther
8 15 Maddy Dijkshoorn Orchid’s Matandra Kantjes Carlando D-B Benthuizen
9 323 Tess Buurman Arkan NN D-B Roggel
10 33 Evi Verhees Principal’s Royal Dancer Principal Dream Vd Delthoeve D-B De Rips
11 79 Isa Van Straalen Coolagh Sid Coolillaun Cushlawn D-B Valkenswaard
12 104 Noortje Schillemans Sir Lancelot Kierow. Van Klaverborch D-B Wekerom
13 165 Sanne Schellekens Eros Elegant D-B Bakel
14 149 Tessy van der Velden Jonkers Cashpoint Fs Champion De Luxe D-B Sint-oedenrode
15 24 Marit Nelissen Rendez vous du parc X D-B Sint Joost
16 47 Lieke Op het Veld Kievit’s Liam Bovenheigraaf’s Camillo D-B Maria Hoop
17 172 Mees Boeren Hieperdepiep Nn D-B Schijndel
18 159 Indy Hiemstra Cappuccino Arpad D.j D-B Lieshout
19
20 409 Naita Van der Velden Oberlina van der Beekerheide - D-B
21 279 kimberly barrois P'Oscar Drum vh Juxschot Invisible 'E' vh Juxschot D-B Posterholt
22 326 Amber van der Vorst Teddy Onbekend D-B Posterholt
23 328 Katelijne Philipsen Infinity Time Stayerhofs Ramzi D-B Meerlo
24 336 Vera Wassenberg Kaweise Aloë Vera Heer Orchard Bolshoi D-B Deurne
25 347 Anouk van de Loo Soraya van Equi Center Kranevelds Kadans D-B Nuenen
26 324 Rinke Gies Amigo Poppings Macho D-B Geldrop HC
27 353 Mara van Hedel Kilana Dusty D-B Schijndel
28 354 Sam Naus Cochise Onbekend D-B Neeritter
29 360 Anne willemssen Diva - D-B Meterik
30 380 Senna Beckers Rody Onbekend D-B Roggel
31 383 Isabel Beekmans Coco Chanel brandy XIII D-B Nuenen
32 387 Lieke Van Gorkum annabel nn D-B Heeswijk-dinther
33 392 Jacey Terpstra Golden Boy Onbekend D-B Echt
34 417 Femke Pauli SFS Systems Zora nn D-B
35 200 Federique Vermeiren Noble Chester Dusty D-B Someren
36 427 Willem Van den Oetelaar Cragghouse Griff nn D-B Schijndel
37 30 Demi van Bijsterveld Golden Juwel Bell spailpin fanach D-B Best
38 419 Sem Pauli SFS Systems Pirelli nn D-B
39 181 Fenne Stokbroeks Bekelaars Sundae Bodo E-B Weert
40 361 Franka Schellevis Espoir S Kosmo van Orchid's E-B Lottum
41 236 Emma van Galen Cream on Top Baron Cream on Top E-B Hoedekenskerke
42 77 Finn van Genugten Joly's Furanno Dusty E-B Geldrop
43 319 Yvi Derksen Rico manchester E-B Nederweert