Rubriek 9, Klasse ZZ :135


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rubriek sponsors: Raadhuis Advies -
Z.N.H. Hoefsmeden


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 9 november 2014
Tijd: 13:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 250.- + In natura
2e prijs: € 210.- + In natura
3e prijs: € 170.- + In natura
4e prijs: € 130.- + In natura
5e prijs: € 90.- + In natura
6e prijs: € 50.- + In natura
Regl. Volgprijzen: € 30.- + In natura
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Stijn van der Velden Paardenspull's Zalermo Guidam Eindhoven
2 381 Leopold van Asten VDL Groep C Tara Z Crown Z
3 Bert-jan van de Pol No Time To Lose Contact Van De Heffinck Oosterhout
4 494 Morten Djupvik Chanelle Z Conan Z
5 Rob Heyligers Cream On Top Concorde asten
6 Kevin Jochems Van Schijndel's Charisma Rascin asten
7 Jorn van Kuyk Ancroyable Emilion langeweg
8 320 Nicole Caris Blue Lady Concorde Mariahoop
9 287 Sanne Thijssen Ulena Baloubet Du Rouet
10 89 Danny Willems Baron-zeldenrust Indoctro Oosteind
11 245 Tim Franssen Cicciolina Raamsdonk
12 270 Anne - Marie Poels Chersi Van Gogh Swolgen
13 218 Sarah Duggan Habanera Prinsenbeek
14 404 Patrick Lemmen Hamlet Vd Donkhoeve Lord Z Maasbree
15 Sacha de Wit Beau Indoctro Ossendrecht
16 Geert Moerings Caletto Cardento roosendaal
17 128 Leon Kuijpers Bollenhoeve's Culia Tangelo Van De Zuuthoeve Breda
18 Marwin van den Nieuwenhuijzen Barca Contendro Il Sint-Oedenrode
19 248 Lennard de Boer California VB L'Esprit Nieuw Leusden
20 Jordy Duijndam Bella Ria Tangelo Van De Zuuthoeve Delft
21 587 Nicolina Savback Voloma
22 Martijn Verpoort Bellisima Sydney veghel
23 584 Womanhood nn
24 Sjors van Oorschot Zaidin I.D.W.J. Colander Berghem
25 Thomas Verschoor Balou Vz Balougran Z 's Heerenhoek
26 Martine van den Eynden Billie Jean Larino Lepelstraat
27 Aniek Jansen Cent Carrats Tangelo Van De Zuuthoeve Altforst
28 Jarno van Erp, Zadonis Lupicor Oss
29 405 Arnold Boerekamps Ventje Namelus R Asten
30 Eric van der Vleuten Charming Edition Namelus R Someren
31 386 Toshiki Masui Corrito Corrado I
32 329 Mitchel Sonneveld Blom's Cavelien Canabis Z Oud
33 Bert-jan van de Pol Eyad D 10 Diamant De Semilly Oosterhout
34 Santa Steinberga Beau Indorado Breda
35 442 Nick van der Graaf Azzaro Z Andiamo Oosterhout
36 232 Yuya Ninomiya Buutengewoon-s Quattro
37 Rob Heyligers Queen Lady Quadrillo asten
38 Kevin Jochems Anytime Picobello Art Breaker asten
39 285 Sanne Thijssen Binoche Ukato
40 Jorn van Kuyk Celena Argentinus langeweg
41 568 Koen Leemans Sully Des Etisses Kannan Middelbeers
42 380 Leopold van Asten VDL Groep Quinara Quinar
43 203 Mark Jespers Bo Indorado Oosteind
44 Ralph Slaats Dakiro Van Berkenbroeck Perhaps Vh Molenvondel Waalre
45 246 Tim Franssen Canny Tangelo Van De Zuuthoeve Raamsdonk
46 91 Danny Willems Crystal Numero Uno Oosteind
47 269 Anne - Marie Poels Candy Tjungske Swolgen
48 322 Nicole Caris APG-Boccelie Vittorio Mariahoop
49 595 Patrick Lemmen Hermes nn
50 368 Monique van den Broek Eos Calvaro
51 374 Leon Thijssen Quinoa des Riollets Calvaro
52 501 Morten Djupvik Wilson Heartbreaker