01- Klasse BB Impuls


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Oefenrubriek zonder klassement of prijzen


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 5 augustus 2021
Tijd: 15:00
Inschrijven tot: Aug 4, 2021 10:00:00 PM
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC Inschrijven
1 Melissa Kees Haiko boy inshallah de muze middelburg
2 Meike Boone Clarentino van de Mispelaere Clarimo Serooskerke
3 Miranda van den Broeke Jarizzo Blue Zirocco Blue Middelburg
4 Rafaela van den Ijssel Geppetto Quality Time Middelburg
5 8 Miguel Broodman zamira iceman de muze P-BB Sluis
6 12 Isa Verhoeven Kwinesse Grand Slam VDL P-BB Diessen
7 4 Bo Dane Kievit Ienemiene Indoctro P-BB Nieuwdorp
8 10 Myrthe de Loos Ginger Astrello P-BB Zaamslag
9 Myrthe de Loos Ginger Astrello Zaamslag
10 Kevin de Wilde Kiekieris Arezzo Driewegen
11 Jil Buijze Vance Z Vagrant Z Oudelande HC
12 Jil Buijze Karrera Z Kannan Oudelande HC
13 Marit Huige Bernice vd Wiel Berlin Nisse HC
14 Marit Huige Ultime Ultimo Nisse HC
15 Marit Huige Kota kederi Zapatero Nisse HC
16 Nadine Timmerman Kingsley Freeman vdl Vrouwenpolder HC
17 Imke Kort Kitermie Guidam de revel Lewedorp HC
18 Marit de Vos G.Lundy Carosso VDL Brijdorpe
19 Marina Kuzee Histoire d'Oase Elvis ter Putte Yerseke
20 Esmé de Visser Ibiana DAKAR VDL Vrouwenpolder
21 Carolein van de Plasse Eros Matterhorn Yerseke HC
22 Christine Breunesse Empereur Elvis Ter Putte Koudekerke
23 53 Meike Boone Clarentino van de Mispelaere Clarimo P-BB Serooskerke
24 57 Daphne Janse Macho Poppings Macho P-BB Vlissingen
25 61 Marlies Volmer Fee Verdi P-BB Serooskere
26 64 Laura Kole Billy Jean Balou du Rouet P-BB Vlake
27 77 Marieke Dees Chanel Living Legend P-BB Wissenkerke
28 80 Tycho De Craene Quadris-Vw Corydon van T&L P-BB Eeklo
29 Inschrijven
30 Inschrijven
31 Inschrijven
32 Inschrijven
33 Inschrijven
34 Inschrijven
35 Inschrijven
36 Inschrijven
37 Inschrijven
38 Inschrijven
39 Inschrijven
40 Inschrijven
41 Inschrijven
42 Inschrijven
43 Inschrijven
44 Inschrijven
45 Inschrijven
46 Inschrijven
47 Inschrijven
48 Inschrijven
49 Inschrijven
50 Inschrijven
51 Inschrijven
52 Inschrijven
53 Inschrijven
54 Inschrijven
55 62 Chenna Van der Voort Stoutens Iranga Durango VDL P-BB Zoutelande
56 Janis van Overveld Creme de la creme Cream in top Goed
57 Leon Kuijpers nn nn Breda HC
58 Leon Kuijpers nn nn Breda HC
59 Leon Kuijpers nn nn Breda HC
60 74 veerle witte K. Easter E Castor P-BB Bergen Op Zoom

Inschrijven Reservelijst