02- Klasse B


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

RUBRIEK START OM 12.00 UUR

 

Rubrieksponsor: B-CT BV Advies en Management

 

Waardebon van One Switch Zeeland Personal training Ruitervitaliteit


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 5 augustus 2021
Tijd: 17:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
j Hoondert
M Augustijn
B Wattel
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Melissa Kees Haiko boy inshallah de muze middelburg
2 Meike Boone Clarentino van de Mispelaere Clarimo Serooskerke
3 Myrthe de Loos Ginger Astrello Zaamslag
4 Marina Kuzee Histoire d'Oase Elvis ter Putte Yerseke
5 91 Yoni Hoekstra Mystery Lady Grandorado P-B Middelharnis
6 154 Christine Breunesse Empereur Elvis Ter Putte P-B Koudekerke
7
8 Janis van Overveld Creme de la creme Cream in top Goed
9 31 Quinora Klop Kingston G Hamlet P-B Halsteren
10 Miranda van den Broeke Jarizzo Blue Zirocco Blue Middelburg
11 63 Chenna Van der Voort Stoutens Iranga Durango VDL P-B Zoutelande
12 Mandy Deurloo Megasthar Thunder van de zuuthoeve Poortvliet
13 79 Tycho De Craene Quadris-Vw Corydon van T&L P-B Eeklo
14 Rafaela van den Ijssel Geppetto Quality Time Middelburg
15 Christel Roks Lavita Global Express Sprundel
16 Britt van Oudenaren Bevelander's Jetaldine Stakkato Ouddorp
17 Bibelot Blaak Ganache Farthago de Trebox Etten Leur
18 3 Laura Kole Billy Jean Balou du Rouet P-B Vlake
19
20 7 Miguel Broodman zamira iceman de muze P-B Sluis
21 33 Amber de Ridder Banderas S Z Bella Baloubet P-B Grijpskerke
22 11 Kristy Snepvangers Millstream's Kaletto Cornet's Oblensky P-B Bergen Op Zoom
23 38 Iris Hendrickx Kazan Do Spiritivo P-B Breda
24 49 Sandra Breemerkamp Zonnefleure Flemmingh P-B Gapinge
25 Kevin de Wilde Kiekieris Arezzo Driewegen
26 Esra Nelisse Dominica Diatendro Burgh-Haamstede
27
28
29 Marit de Vos G.Lundy Carosso VDL Brijdorpe
30 Rowen Jansen Infinity Dexter R ‘S- heerenhoek
31 32 Quinora Klop Million Lady Q Electric beat P-B Halsteren
32 39 Marlies Volmer Fee Verdi P-B Serooskerke
33 Esmé de Visser Ibiana DAKAR VDL Vrouwenpolder
34 54 Evelien Vogelaar Isarah van de Westerhoeve Baltic VDL P-B Oosterland
35 56 Chloë Roegiers Anouk van Chapelbridge Z Armitage P-B Terneuzen
36 Jadey de Bruijn Bella SR Z Baltic VDL Kalmthout
37
38 76 Lisanne Janse Bobby v/d Favorite Karandasj P-B Middelburg
39 78 Marieke Dees Chanel Living Legend P-B Wissenkerke
40 82 Britt Bakker Quarenta Y tres Z Chellsini Z P-B Steenbergen
41 Christine Breunesse Kenny C vd Zwinkhoeve Gentleman Koudekerke
42 83 Mare Vrolijk Voshoeve’s Daro Carolus II P-B Fijnaart
43 85 Anne Fleur Bezemer Spiros Pointer Pioneer P-B Serooskerke Gem Schouwen
44
45 Kelly Steijn cathinka van chapelbridge z carrera VDL 's-Gravenpolder
46
47 101 Kristy Snepvangers La MaCoemba Grandorado P-B Bergen Op Zoom
48
49 125 Frences Hoefnagels Jo-Jo Tangelo van de Zuuthoeve P-B Hoeven
50
51 131 Lieke Wildhagen Moscato-Versent SA Harley VDL P-B Rijsbergen
52
53 Jip Grootegoed Dosco van de Postbaan Con Air Bergen op Zoom
54 151 Kim Jongenelen Mystery O Carrera VDL P-B Oud Gastel
55 Jeannette Monden Kaluna Du Monden Freeman vdl Etten Leur