05- Klasse L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rubrieksponsor: Jos Boone Timmerwerken

Stal plaatje van Laser werk Zeeuws Meisje

Waardebon van One Switch Zeeland Personal Training Ruitervitaliteit

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 6 augustus 2021
Tijd: 13:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
j Hoondert
B Tonis
Y Schouten
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1
2 67 Kim Huige Lady Blue Especial Cardento P-L Kessel
3 Brian Hellemons Mallory RZ Magnum van 't Heike Oudenbosch
4 Sacha de Wit Linia Arezzo P-L ossendrecht
5 Iris De Rechter Origi van 't Winnenhof Elvis ter Putte Clinge
6 Annelore Willeboer Vagrande Vagrant Z Nisse
7 Yvonne Jakobsen Lowy Freeman Meliskerke
8
9
10 50 Deene Van Den Beedijk High Five Zapatero VDL P-L Brouwershaven
11 Britt van Oudenaren Bevelander's Queen's Girl Gavi Ouddorp
12 Kirsten Steijn Cidorina E Indoctro 's-Heerenhoek
13 22 Thor Kastrop Jerom S I’m special de muze P-L Heemstede
14
15
16 26 Annabel Adriaanssen Ponyhof's On the Rocks Joop 111 P-L Aagtekerke
17 Bodil Van Toor Detroit Wallenberg Sint Annaland
18 naomi vd Broeke Jinola M cardento Middelburg
19 Rowen Jansen Iliarose hv Nummero uno ‘S- heerenhoek
20 35 Margreet Walraven Bjendo Phin Phin P-L Middelburg
21 42 Daphne Van Splunter Google Querly Elvis P-L Heinkenszand
22 Maxime van der Linden Jagermeister Dallas Essen
23
24 65 Kim Huige Lisa Ledarco de Septon P-L Kessel
25 157 Sacha de Wit Jewel O Nabab de Reve P-L Ossendrecht
26 46 Wilma Stouten Stoutens Jacrimoso Sandro Boy P-L Serooskerke
27 51 Melissa Masseurs Dynamite Z Vagrant Z P-L Rucphen
28 Mandy Grootegoed Keep it Coming El salvador P-L HEERLE
29 58 Miguel Broodman rabby -- P-L Sluis
30 106 Camille Bogman Pepper De Beauvois Tangelo van de zuuthoeve P-L Essen
31 108 Xavier Bogman Golden Boy Goldstar P-L Essen
32 Dominique Greeve Celise Adelheid Z Crown z Rucphen
33 Iris De Rechter Otis van 't Buxushof Toulon Clinge
34 Suzanne Raming Kir Royal Global Express Schijf
35 Yvonne Jakobsen Lywyan toltien Grand slam Meliskerke
36 Annelore Willeboer Vitalo Z Vagrant Z Nisse
37 36 anne kok Indian Rose Zirocco blue P-L Rockanje
38
39 Jil Buijze Voila Z Vagrant Z Oudelande
40 Kristy Snepvangers Millstream's Kaletto Cornet's Oblensky Bergen op Zoom
41 Marieke de Bart Cheers Z Cohinoor P-L 'S-HEER ABTSKERKE
42 Brian Kommers Leandro van Weltevreden F-One usa Hoogerheide
43 Cedric Vanleerberghe Kawanda Cidan Philippine
44
45 156 Sacha de Wit IO Glasgow-w vh Merelsnest P-L Ossendrecht
46 Lincey van Tillo Jurango Durango vdl Halsteren
47 Christine Breunesse Kenny C vd Zwinkhoeve Gentleman Koudekerke
48 Joyce van de Panne Captain Clever Con air Scharendijke
49 66 Kim Huige Luoma II Cohinoor VDL P-L Kessel
50 167 Mandy Grootegoed Lollypop Etoulon P-L Heerle