05- Klasse L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 6 augustus 2021
Tijd: Aansluitend
Inschrijven tot: Aug 4, 2021 10:00:00 PM
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC Inschrijven
1 Marieke de Bart Cheers Z Cohinoor 'S-HEER ABTSKERKE
2 Iris De Rechter Origi van 't Winnenhof Elvis ter Putte Clinge
3 Iris De Rechter Otis van 't Buxushof Toulon Clinge
4 Annelore Willeboer Vagrande Vagrant Z Nisse
5 Annelore Willeboer Vitalo Z Vagrant Z Nisse
6 Jacqueline Poppe-Walraven Poppe Trucks Gimmick Boss Vdl Veere
7 Yvonne Jakobsen Lowy Freeman Meliskerke
8 Yvonne Jakobsen Lywyan toltien Grand slam Meliskerke
9 Mandy Deurloo Megasthar Thunder van de zuuthoeve Poortvliet
10 Brian Kommers Leandro van Weltevreden F-One usa Hoogerheide
11 Britt van Oudenaren Bevelander's Queen's Girl Gavi Ouddorp
12 Marit Louwerse Jedalma Harley VDL Lewedorp
13 Kirsten Steijn Cidorina E Indoctro 's-Heerenhoek
14 Marit Huige Kyloma Cornet obelensky Nisse
15 21 Kristy Snepvangers Millstream's Legina NN P-L Bergen Op Zoom
16 23 Kristy Snepvangers Millstream's Korenbloem NN P-L Bergen Op Zoom
17 22 Thor Kastrop Jerom S I’m special de muze P-L Heemstede
18 36 anne kok Indian Rose Zirocco blue P-L Rockanje
19 26 Annabel Adriaanssen Ponyhof's On the Rocks Joop 111 P-L Aagtekerke
20 Bodil Van Toor Detroit Wallenberg Sint Annaland
21 naomi vd Broeke Jinola M cardento Middelburg
22 35 Margreet Walraven Bjendo Phin Phin P-L Middelburg
23 Inschrijven
24 Inschrijven
25 Inschrijven
26 Rowen Jansen Iliarose hv Nummero uno ‘S- heerenhoek
27 42 Daphne Van Splunter Google Querly Elvis P-L Heinkenszand
28 Annelin Schrauwen Santos Goodtimes Schijf
29 46 Wilma Stouten Stoutens Jacrimoso Sandro Boy P-L Serooskerke
30 51 Melissa Masseurs Dynamite Z Vagrant Z P-L Rucphen
31 Christine Breunesse Kenny C vd Zwinkhoeve Gentleman Koudekerke
32 Dries Van der Linden Priscalena Nn Essen
33 Dries Van der Linden Kaviro eurohill Nn Essen
34 Dries Van der Linden Ocordy Dallas Essen
35 Maxime van der Linden Jagermeister Dallas Essen
36 Bas Knijff Jetiloma C Quasimodo VD Molendreef Oude Tonge
37 58 Miguel Broodman rabby -- P-L Sluis
38 Suzanne Raming Lien Global Express Schijf
39 Suzanne Raming Kir Royal Global Express Schijf
40 Sarah De Kraker Dechidé DN Indorado Axel
41 Sacha de Wit Kaida CM Kannan ossendrecht
42 Sacha de Wit Linia Arezzo ossendrecht
43 Sacha de Wit Locomotion Ustinov ossendrecht
44 68 Kim Huige Lisa Ledarco de Septon P-L Kessel HC
45 69 Kim Huige Lady Blue Especial Cardento P-L Kessel HC
46 70 Kim Huige Luoma II Cohinoor VDL P-L Kessel
47 Dian de Jong Gimli van't Glemhof Z Gemini CL xx Oudenbosch
48 Inschrijven
49 Inschrijven
50 Inschrijven
51 Inschrijven
52 Inschrijven
53 Inschrijven
54 Inschrijven
55 Inschrijven
56 Inschrijven
57 Inschrijven
58 Inschrijven
59 Inschrijven
60 Inschrijven

Inschrijven Reservelijst