19. paarden klasse B ( selectie )


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 24 oktober 2021
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
B Vorselaars
E Visser
C Ruigrok
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Christel Roks Lavita Global Express Sprundel
2 Quinora Klop Million Lady Q Electric beat Halsteren
3
4 veerle witte K. Easter E Castor Bergen op zoom
5 Bennie Bijl Konvera HH Taran De La Pomme Dinteloord
6 ilse van sprundel Felix Z farmgraaf etten-leur
7 Kimberly Verbraak Kilana Cigaret JVH Z Baarle-Nassau
8 Melissa Masseurs Lisboa Extase Rucphen
9 Tygo Baron Luctor et Emergo Dallas VDL Ossendrecht
10 Britt Bakker Quarenta Y tres Z Chellsini Z Steenbergen
11 Ceracella Tuk Chameur Chacco Blue Rotterdam
12 Liv Haanskorf Indy Numero Uno Made
13 Alisha van Doorne Masterpiece VDB Van Gogh Maassluis
14
15 diogo quaresma NN nn DINTELOORD HC
16 Meggy van den Akker Hyanta Indoctro Etten-Leur
17 34 Sacha de Wit Gam Sara Baltic P-B Ossendrecht HC
18 Bloeme Burgers Luke King C El Capone Breda
19 Nienke Otjens Kacharell van de Keihill Grand Slam VDL P-B Etten-Leur
20 41 Jip Grootegoed Dosco van de Postbaan Con Air P-B Heerle
21 Esmée Van Rietschoten Zandbergens Boy Epilot Etten-Leur
22
23 Jeannette Monden Little Star Du Monden Dallas VDL Etten-Leur
24 Cassandrah Mulders Flying Princess Faylinn Zakerno Roosendaal
25 Marit Schilder Ice Cream BZ Icihamo Van De Kondorhoeve Roosendaal
26 Evelien Van Osta Co-Pilot Wizzerd wv Sprundel
27 Lieve Schrauwen Kelsey Viola RS Zapatero VDL Klein-Zundert
28 Anouk Westerman Lorenzo Arezzo Heerle
29 Linda Musters Irocco Bleu Zirocco Blue Wouw
30 Demy Osseweijer diablo diacasall Steenbergen
31 Britt van den Eijnden Just for you Numero Uno Bergen op Zoom
32 Milou Testers Hippolyta Crespo VDL Steenbergen
33 Quinora Klop Kingston G Hamlet Halsteren
34 Fleur van Oosten Liodermus PP Jos van d’abdijhoeve Rotterdam
35 Evi de Bruijn Maylinde Heart Touch Rijsbergen
36 5 Fleur van Oosten Liodermus PP Jos van d’abdijhoeve P-B Rotterdam HC
37 Iris Hendrickx Kazan Do Spiritivo Breda
38 Fleur van Eijden Linia Arezzo VDL De Heen
39 Floor Weemaes Kaylinn-Cerise Eldorado van de Zeshoek Wouwse Plantage
40 Marijn van den Broek Zion Jokinal de Bornival Breda
41 Sanne Van Loon Jackson Hole Cardento Sprundel
42 Jet De Vos Irocca Zirocco blue vdl P-B ‘s-Heer abtskerke
43 Maurice van Vliet Paardenwagentje.NL Messi Romanov Wernhout HC
44 Daphne Mangnus Ferrari Indoctro Sprundel
45 89 Sabine van der Meer Coca Z Coriano Z P-B
46 Frences Hoefnagels Jo-Jo Tangelo van de Zuuthoeve Hoeven
47 Veronique van Beek La Luna Hotspot Breda
48 93 Mirella Vrolijk Ludovica nn P-B Meerle HC
49 Levi Driessen Madansa B Carrera vdl Cromvoirt HC
50 Maree Jansen Ludique Vagrant Z breda
51 Bo Verweij Sjonnie Chin-Chin Breda
52 Joyce Franken Hallah Inshallah de Muze rucphen
53 Jessica de Rooij Jacquard Kannan Papendrecht
54 30 Marloes Postema Hermanos Z High big Andy P-B Rotterdam
55 Yanou van der Meijde Zara Onbekend Wouwse Plantage
56 28 Anouk Bouwens More Than Enough Grandorado TN P-B Roosendaal
57 matilda navren tory tornesch DINTELOORD HC
58 Anne Dircken Antrax Tenerife VDL Hoeven
59 46 Johan de Raad Golden Girls Knight White Knight P-B Breda
60 Bink Driessen Giovanni Carambole Cromvoirt HC
61 Jens Van Sprundel Cantaloup Z Crown Z Sint willebrord
62 Diede Braat Corvette Contender Zevenbergen
63 Marino Stuut Lugano Vagrant Etten-Leur
64 Jessie Terloo Jerry W V Saron Hoeven
65 Lois Evers Louis Aldo du plessis Zuidland
66 Quinora Klop Hello Sunshine Chello III VDL Halsteren
67 53 Lois Evers Louis Aldo du plessis P-B Zuidland HC