klasse B groep 1


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Afmeldingen of wijzigingen graag via de mail:
jencostables@hotmail.nl
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 25 april 2015
Tijd: 11:15
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 50.-
2e prijs: € 40.-
3e prijs: € 30.-
4e prijs: € 20.-
5e prijs: € 10.-
Regl. Volgprijzen: € 10.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 66 Jan-willem Schaap Woodfield Femme Herpen HC
2 234 Paul Janssen Duchess Jazz Well HC
3 66 Jan-willem Schaap Woodfield Femme Herpen HC
4 399 Marcel van Driel ferrano canturano HC
5 14 Indira Jussen Floyd van de Rietvenne Oscar
6 136 Gaby van der Bruggen Foglie D Tangelo Van De Zuuthoeve Vught
7 223 Elke van den Broek Tin Tin Triomph Zeeland
8 268 Pascalle van Boxtel AC's Feddor Carolus II Vlijmen
9 327 Yindee van Wanrooij Gitte S v.Spartacus HC
10 213 Jeroen van Boekel ghana chelltago Z
11 208 Demelza Cannemeijer Fabulous BDV Delatio Nijmegen
12 101 Anneke Winnemuller - de Jong Espérance de 'A Calvaro Z Herveld
13 11 Anne van Liempd fabine
14 415 Dirk de Meester Castello Revenge W
15 410 Daan van Rooij F-Ilona Whitesnake
16 342 Janneke Dekkers Giviera HC
17 300 Monique Verhoeven Florian Arthos R Sint Oedenrode HC
18 428 Joffra Schaap Fergie ZK Zurich HC
19 60 Nienke van der Muil Molenkoning Crowny Crown Z Reek HC
20 334 Linda Bouw Formidable Hamlet
21 311 Hein van Driel Quote Zavaan Quasimodo Z Heeswijk-dinther HC
22 321 Brenda Verbrugge eerlijk kieken van de rietvenn
23 124 Luuk Verberk Forsite Namelus R Oploo HC
24 41 Cherish van Orsouw Fomara Pierrot
25 151 Cynthia Overbeeke First Lad BH Cornet Obolensky Capelle Aan Den Ijssel
26 95 Marcel van Roessel Eden Pierrot Heeswijk-dinther
27 147 Margot van Nistelrooy El Dansa Warrant Oss
28 57 Nicole van Dinther Texas Hold Em Treasure Z Heesch
29 93 Cris Tonies Contreu Concept Oss
30 267 Pascalle van Boxtel Ballyengland Judge Shannondale Sarco St. Ghyvan Vlijmen
31 167 Cathelijne van Aar Bevers Femke Vleut Uden
32 104 Marion van Dommelen Finette van de Rietvenne Pierrot Pj
33 171 Teun de Bodt Pjottr Karandasj Raamsdonksveer
34 259 Elise Talboom Painted Twice Onbekend Berghem
35 188 Franca Peters Bailey Ovidius Oploo
36
37 127 Marieke Boers Epke Chippendale Z Mariahout HC
38 222 Elke van den Broek Evita Zeeland HC
39 131 Ad van Duijnhoven Debalias Valliant Oss
40 128 Anoeska v Osch Frappuccini stairway Vorstenbosch HC
41
42 235 Paul Janssen Fernandez Lexicon Well HC
43 400 Marcel van Driel cicper cicero Z HC
44 405 Solveig Keskela expert vittorio HC
45 435 Cynthia Overbeeke Arco Darco Z Arko III
46 212 Jeroen van Boekel gavita zirocco blue
47 260 yanko yankov flitser zagreb Westerhoven HC