Klasse B direct op stijl


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 5 maart 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 75.-
2e prijs: € 60.-
3e prijs: € 45.-
4e prijs: € 30.-
5e prijs: € 25.-
6e prijs: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 416 Roy de Nijs NN Rucphen HC
2
3 Julie Boonen leandra lord chin weelde
4 22 Demi Diepstraten Droppshot Tenerife Vdl Bavel
5 32 Lidewij Voeten Astara Bonheur Baarle-nassau
6 31 Maryl?ne Voeten Fant?me Tangelo Van De Zuuthoeve Baarle-nassau
7 54 Janneke Razenberg Tamarinde Metall Raamsdonksveer
8 28 Nicole Koorn Equihorse Julie Rose Odermus Oudemolen
9 34 Robin van der Zanden Guinness RZ Mermus R Zundert
10
11 Anton van den Eijnden Cadillac Lord Z Kalmthout
12 65 Els van Drunen gandor cartano Waalwijk
13 66 Marilot Dinklo Denzel Hn Cardento Breda
14 72 Dominique de l'Or Cantaratas Cancara Tilburg
15 78 Miranda van Geloof Estrella Cardento Made
16 86 Edwin Willemsz Geeroms Gladiator Andiamo Waspik HC
17 273 Willemijn Poetsma Fleur Vegas VDL Galder
18 252 Nikki Vermelis Divergo B Verdi Tilburg
19
20 35 Francesco Pinxteren Fidorijke Spartacus Achtmaal
21 263 Martine van den Eynden Dark devil Douglas Lepelstraat HC
22 90 Marjolein Loonen Eban Ustinov Dongen
23 107 Robin Konings Denver V. Indoctro Oud Gastel
24 317 Tom Huybregts U2 Lux Zundert
25 307 Pieter van Kemenade Galant Legolas Someren
26 46 Sjoerd Vrijhoeven Galatasaray Zirocco Blue VDL Dongen
27 127 Amy Michielsen Flair Arco Gilze
28 133 Famke Bastiaansen Extra Cool Amadeus Gilze
29 383 Pien Ullings Avalon Rousseau Bavel HC
30 412 Roy de Nijs Crazy Night Claudio Rucphen HC
31 158 Dane Hoeve Loco
32 166 Leon Kuijpers Gina-gold Numero Uno Breda HC
33 190 Margo van Nijnatten Fair Lady CS Larino Castelre
34 194 Julia Otto Bina Cascari Schoonhoven
35 211 Suzanne van Loon Giandra Ukato Tilburg
36 423 Tim Lander Go go nevada nn Berkel HC
37 142 Lisanne Verdonk exora zirocco bleu VDL Oudenbosch
38 150 Rebecca Hellemons T-Gavoli Z Twister De La Pomme Oudenbosch
39 199 Stef Vanaert Evertina Verdi Schijf
40 173 Charlotte Broeders Napoli Nabab de reve Sint Willebrord
41 284 Eline Moerings Vesther Guidam Roosendaal
42
43 392 Jan Conijn Green Spring Phin Phin Son HC
44 197 Quincy Meulblok Pure Bf's Antrax Tenerife Dongen
45 200 Yvonne Brosens Zidane Silverstone Dongen
46 227 Nikita Cheung Snow-flake vd Laarse heide Stakato Zundert
47 235 Loes van Gils Amarrillo Viostaverte Zundert
48 43 Annelin Schrauwen Gideon's Sultan Melle Jerom Schijf
49
50 306 Pieter van Kemenade Djamila Quidam De Revel Sf Someren
51 353 Sofie Mathijssen Cirakel D NN Roosendaal
52 Luc Buurstee Zabrosso nn
53 Bart Gommeren Libanese Lincolm Oud Gastel HC
54 80 Cheryl Hartmeijer Esperado Phin Phin Breda
55 Nick Brussee Classy Girl Sinia Z Calvino Z s'gravenzande
56 167 Leon Kuijpers Fifa-Paola Quasimodo Vd Molendreef Breda HC
57 139 Dane Hoeve Grutske NN Hulten
58 195 Julia Otto Chananja Tangelo van de Zuuthoeve Schoonhoven
59 212 Suzanne van Loon Girt Baltic Tilburg
60 424 Tim Lander Fantastic nn Berkel HC
61 264 Martine van den Eynden Name it Lepelstraat HC
62 413 Roy de Nijs Farouche Rucphen HC
63 345 Maria Jorgensen NN NN HC
64 191 Margo van Nijnatten Cantuur van Tojopehoeve Z Canturo Castelre
65 406 Martine van den Eynden Name it HC
66 384 Jan Conijn Girl Guidam HC
67 389 Maria Jorgensen Cointreau NN HC