Klasse L Klassiek


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 5 maart 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 75.-
2e prijs: € 60.-
3e prijs: € 45.-
4e prijs: € 30.-
5e prijs: € 25.-
6e prijs: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 400 Eline Vreijsen Calitha SHR Canturano Dongen
2 420 Tim Lander Evening surpise -
3 168 Leon Kuijpers Fifa-Paola Quasimodo Vd Molendreef Breda
4 352 Hanna Wicklund NN NN HC
5 413 Roy de Nijs Farouche Rucphen
6 321 Wil Schellekens Charmeur-D'eric NN Esbeek
7 229 Boy Peels Cisco's Golden touch Untouched Waalre
8 376 Michelle van Strien Mio Fiero Atlas Bavaria
9
10
11 146 Lisanne Verdonk Genetic-loma ii sb Con Polydor Oudenbosch
12 308 Pieter van Kemenade Bella Vita Quatro Someren
13 83 Loes van Gils Caran Vincenzo Zundert
14 339 Bart Gommeren Labamba Andiamo HC
15 261 Martine van den Eynden Google Nonstop 1590 Bwp Lepelstraat
16
17 37 Christjan Pinxteren Egorijke Vaillant Achtmaal
18 41 Nikki de Vries Dutch Dream Z Darius Helvoirt
19 47 Sjoerd Vrijhoeven Galatasaray Zirocco Blue VDL Dongen
20 311 Rebecca Hellemons Cupfighter Z Casino Oudenbosch
21 58 Kymara Wouters Ca Va Bien Discovery Chaam
22 73 Dominique de l'Or Caldo 5 Cassini I Tilburg
23 76 Pien Ullings De Roosberg's Wings San Remo Bavel
24 95 Tom Huybregts Tipsy Hors la loi II Zundert
25 130 Joost Versteijnen Gipsy Hamlet Poppel
26 149 Milou Testers Bella SR Z Baltic VDL Steenbergen
27 114 Eline Vreijsen Gulina BH Toulon Dongen
28 421 Tim Lander Nico van de Bernsehoeve Numero Uno
29 169 Leon Kuijpers Gina-gold Numero Uno Breda
30 350 Hanna Wicklund NN NN HC
31 414 Roy de Nijs Elona B Zelote Vdl Rucphen
32 230 Boy Peels Cisco's Forever Indoctro Waalre
33 323 Wil Schellekens Casaletto Casquetto Esbeek
34 245 Casper Timmermans kashmira Kashmir v h schuttershof Waspik
35 299 Mark Jespers Ninojo's Ecolano Corland Prinsenbeek
36
37 179 Bas Moerings Twitter Twisther Roosendaal
38 180 Geert Moerings Grande dame Zavall Vdl Roosendaal
39 188 Jessica de Rooij Don Diamo Andiamo Papendrecht
40 201 Claudia van Driel Clever Eurocommerce Memphis Prinsenbeek
41 Yorick van Hees Fostara Azteka Mariaheide
42 203 Toon van Mensvoort Enrique M Harley Vdl Oirschot
43 204 Anne Britt Jorissen Sensation White Vader Onbekend Hoogstraten
44 304 Renee van der Westen Feline V Ustinov Someren
45 346 Maria Jorgensen NN NN HC
46 144 Lisanne Verdonk Carmela Z Candrillo Oudenbosch
47 225 Kees Verheijen zinzie Mermus R Rijsbergen
48 234 Loes van Gils Amourette -- Zundert
49 336 Eva Schoonderwoerd Dolce Vita -- HC
50 338 Bart Gommeren Diplomat NN HC
51 408 Charlotte de Veth Gefony Numero Uno
52 262 Martine van den Eynden Gaucho Verdi Lepelstraat
53 115 Eline Vreijsen Quick LVP Z Quick Star Dongen
54 418 Sammy-jo Smit Shining Star Landor S -
55 419 Albert Smit Cappelino Z Cassini -
56 422 Tim Lander Felen Nevada Namelus R
57 170 Leon Kuijpers G - Blue Mr. Blue Breda
58 351 Hanna Wicklund NN NN HC
59 415 Roy de Nijs Gatusso vd Marehoeve Rucphen
60 324 Wil Schellekens Flyer sierappel Esbeek
61 231 Boy Peels Kaliba vd Broekkant Nabab de reve Waalre
62 243 Casper Timmermans charoon van de Rietvenne Waspik
63 298 Mark Jespers Easy Boy Cardento Prinsenbeek
64
65 390 Morten Djupvik Shupo NN HC