Paarden B (selectie)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

 

 

Klassiek parcours DIRECT op stijl

 

Let op: vanwege het volle programma kunnen we een uur voor aanvang van de rubriek geen wijzigingen meer toestaan!
Niet op tijd aanwezig is niet starten.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 8 januari 2017
Tijd: Aansluitend
Prijzengeld
1e prijs: € 60.-
2e prijs: € 50.-
3e prijs: € 40.-
4e prijs: € 30.-
5e prijs: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 783 Jan van Beek Don Carlos du Bois Lux Z B Rijsbergen HC
2
3 743 Renee de Weert Hapiness Zembesi B Ossendrecht HC
4 138 Danny Willems Gucci Bubalu VDL B Oosteind HC
5 698 Dries Van der Linden gewanda nn B Essen HC
6
7 707 Chantal Van der Spek Canizares Z Cannabis z B Lepelstraat
8 752 John Josephs Ogano Girl DKZ nn B
9 530 Leon Kuijpers Flamant nn B HC
10 267 Lisanne Verdonk Future One R.L. Bustique B Oudenbosch
11 690 Charlotte Broeders Giorado indorado B Sint
12 621 Muriel Koelen Handsome K Classe B Oss
13 795 Emma Albaladejo Florijn nn B HC
14 506 Huib van der Weide Homecare's Capriola Calvaro 6 B
15
16 758 Maurice van Vliet Hatsjoe nn B HC
17 557 Melissa Masseurs Casanova Hos D'O B Roosendaal
18 628 Nick van der Graaf nn nn B Rucphen HC
19 865 Wiske van der Wiel Harper Future NN B
20 872 Sophie de Graaf Clarino NN B
21 818 Danny Willems Hera Dakar VDL B Oosteind HC
22 912 Sjoerd Kommers Ferry Look nn B Lepelstraat HC
23 381 Tamara Danning Hermès Warrant B Rotterdam HC
24 551 Fleur Vergouwen Gadinia Cardento B Roosendaal
25 916 Kim Emmen Audi's hope Nummero uno B HC
26 147 Kim van de Noort Hilton K Indorado B Sprundel
27
28 78 Sylvia Pertijs Harbour DK Z Hooch B Etten-leur
29 3 Demy Osseweijer wiske kojak B Steenbergen
30 740 Renee de Weert Happy Hour Quality Time B Ossendrecht HC
31 105 Margo van Nijnatten High Quality CS Chello III B Castelre
32 542 Sacha de Wit Falou Arthos R B Ossendrecht HC
33 415 Amber Thaens Florite Azteca VDL B Someren
34 619 Annemijn Maat Gagneur QUALITY TIME B
35 40 Anne Bastiaansen Ca Va Índoctro B Gilze
36 342 Annet Janssen Ginia Zirocco Blue B Prinsenbeek
37 788 Ingrid Broers E-starloma Douglas B
38 753 John Josephs Superwoman DKZ nn B
39 529 Leon Kuijpers Higo Action Breaker B HC
40 268 Lisanne Verdonk miss emerald emerald B Oudenbosch
41 142 Bregje Martens Gamona Vanquer B Etten-leur
42 106 Carlijn Musters Zorlanda Corland B Bergen Op Zoom
43 654 Cheryl Hartmeijer Esperado Phin Phin B Breda
44 51 Dewi Munter Zarlina Landon B Etten-leur
45 454 Dirk Sanders Uranus W Hornet Rose B Kalmthout
46 127 Doris Notenboom Unlimited T Manhattan B Roosendaal
47 89 Eline Moerings Hastha Vigo d'arsouilles B Roosendaal
48
49 192 Femke Struik Galant Warkant Van 't Gestelhof B Oosterhout
50 741 Renee de Weert Harmony Quality Time B Ossendrecht HC
51 35 Froukje van Hees Hindebalia Vleut B Oud Gastel
52
53 717 Harry Van Loon Bill Bailey Bontfire B
54 169 Iris van Pul ClimaxTB Indorado B Lepelstraat
55 414 Isabel Renne Hilano V/h Heidehof Santano Hof Olympia B Breda
56 915 Charlotte Broeders Courtney Cornet obolensky B Sint
57 864 Judith Jansen Gealic Lad nn B
58
59 507 Huib van der Weide Homecare's Ginger Blue Mr. Blue B
60 810 Jack Ansems Heracles de Reve Nabab de Reve B Roosendaal HC
Sleep pauze (10 minuten)
61 917 Kim Emmen Audi’s Caleandro d'hotot Calendro B HC
62 742 Renee de Weert Hoepla Q. Breitling B Ossendrecht HC
63 905 Annelin Schrauwen Calisto. Nummero Uno B Schijf
64 558 Melissa Masseurs Kartina Carthino Z B Roosendaal
65 629 Nick van der Graaf nn nn B Rucphen HC
66 819 Danny Willems Haineken Spartacus B Oosteind HC
67 913 Sjoerd Kommers Fiva van de Koolsteen Z nn B Lepelstraat HC
68 38 Jaleena Schoonen cascais cp z Carthago B Hoogerheide
69 183 Jany Karremans Elinka Zirocco Blue B Oud Gastel
70 505 Jef Bax Homecare's Corleone Crown Z B
71 687 Jeroen Snijders Brancowee Franco B Kaatsheuvel HC
72
73 789 Ingrid Broers E-Quicksilber Z Emerald Van't Ruytershof B
74 754 John Josephs Heaven DKZ nn B
75 531 Leon Kuijpers Halina Gold Andiamo B HC
76 269 Lisanne Verdonk harley carrera B Oudenbosch
77 569 Kelly Kreeft Daniet nn B Oud-gastel
78 229 Kymara Wouters Caritana LZ Caritano Z B Chaam
79 260 Lisanne Goorden Bienvenue TB indorado B Oudenbosch
80 43 Loes van Gils Suspect DK Z Sisley de la Tour Vidal B Zundert
81 126 Lotte Wilschut O la la Conto B Hoeven
82 647 Manon Lazeroms Hello Lord Z B Sprundel HC
83 165 Marcel Billet El Chapo BS Der Senaat 111 B Rijsbergen
84 611 Martine van den Eynden Amaretto R.L. Action Breaker B Lepelstraat HC
85 867 Mats Kleemans Intertoy Z nn B Breda
86 205 Mauro Soeteman Golden World Quintago B Hoeven
87 623 Megan Visser Gino Boss VDL B Rijsbergen
88 76 Meggy van den Akker Dancing Jewel Oscar B Etten-leur
89 22 michelle van hemsbergen Navarre's Happyness van Gogh B Made
90 36 Michelle de Leeuw Hero Arizona B Rijsbergen
91 206 Michelle Roomer Roomer - Bonaire Lord Z B Ossnedrecht
92 124 Monique Jespers Houdini Inshallah de Muze B Oosteind
93 6 Nadia Boender Crystal Z Chopin v/h Moleneind B Zevenbergen
94 646 Nikki van den Berg Joya di Unaniem Unaniem B Oosterhout
95 426 Nikki van Tol Whisper Witch Wind Dancer B Hoogstraten
96 511 Nikki Vermelis Divergo B Verdi B Tilburg
97 479 Nikky Kuipers Elita Indorado B Roosendaal
98 73 Carolien Herbers Goodlord Gold Cardento B Berghem
99 595 Quinty van der Heijden Hippolyta Crespo VDL B Tilburg
100 143 Brian Martens Goodtime Quality time B Etten-leur
101
102 697 Dries Van der Linden gewanda nn B Essen HC
103 863 Katinka van Nieuwenhuyzen Gigolo Figo de Muze (Golden Hawk) B Steenbergen
104 357 Robin Konings Denver V. Indoctro B Oud Gastel
105 155 Romy van Meer Casanto Casco B Prinsenbeek
106 659 Rowena de Weert Anne Rox Du Vlist Z Alcazar B Heerle
107 550 Lynn Joris Contact nn B Moerstraten
108 759 Sandy van de Ven Grivalta Zirocco Blue B
109 156 Eva Stad Tip Top's Hotmail Mylord Carthago B Geertruidenberg
110 456 Simone Geelhoed Idylle NN B Kamperland
111 198 Wendy Soeteman Ciara Cuchino Z L Hoeven
112 695 Willem Verdonk Blom's Holiday Arko III B Oudenbosch
113 615 Yentl Bastiaansen daginia Universeel B
114 232 Yvette Bogaert La Loma Goodtime B Bergen
115 352 Yvonne Brosens Zidane Silverstone B Dongen
116
117 914 Sacha de Wit Galetto Zirocco Blue B Ossendrecht HC