Paarden L (selectie)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

 

 

Klassiek parcours met ingesloten barrage.

 

Let op: vanwege het volle programma kunnen we een uur voor aanvang van de rubriek geen wijzigingen meer toestaan!
Niet op tijd aanwezig is niet starten.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 8 januari 2017
Tijd: Aansluitend
Prijzengeld
1e prijs: € 75.-
2e prijs: € 55.-
3e prijs: € 45.-
4e prijs: € 30.-
5e prijs: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 469 Jan van Beek Hidalgo Sir Donnerhall L Rijsbergen
2 631 Nick van der Graaf Santos Hos d'o L Rucphen
3 136 Danny Willems Glavia Baltic L Oosteind
4 745 Renee de Weert Good Luck C'Ingmar L Ossendrecht
5 532 Leon Kuijpers Hannah Gold nabab de reve L
6 886 Beau van Broekhoven Driesprong's Esther v d kapel Obus Delcour Wisbecq L Rucphen
7 614 Martine van den Eynden Crystal Clear Cancara L Lepelstraat
8 909 Dries Van der Linden getricia II hos d'os L Essen
9 846 Myrle Schoones Rioja Riccione L Neerpelt
10 597 Miranda Wagemakers Feddebezi SW Contendro L Riel
11 380 Tamara Danning Guinot Di Nocciola Vigo Dàrsouilles L Rotterdam
12 201 Dian de Jong GRENOBLE DK Z Grafiti Van Den Bisschop L Oudenbosch
13 892 Mats Joris Fersinaa Tangelo v/d Zuuthoeve L Moerstraten
14 270 Lisanne Verdonk Future two R L Bustique L Oudenbosch
15 122 Marloes de Jong Florisanto Hamlet L Dongen
16 900 Sierra Michelle Wilson Audi's Caleandra M Caleandro L
17 827 Kim Emmen audi's gikke eldorado van de zeshoek L
18 455 Filip Bogman Eristoff Ice Orlando Bwp L Essen
19 168 Rachel Rokven Sunny Che Z SETO Rousseau L Udenhout
20
21 650 Esther Timmermans Kwandor Nabab De Reve L Ravels
22 368 Cedric Vanleerberghe Lee cooper Cooper vd heffinck L Ertvelde
23 170 Iris van Pul Diana Burga Van Weltevreden Viento Uno W L Lepelstraat
24 68 Christel Roks Freddy Caleandro L Sprundel
25 549 Cheryl Hartmeijer Esperado Phin Phin L Breda
26 323 Marielle Christianen Chiasso Upgrade L Sprundel
27 61 Renske Pertijs Co-pilot Wizzerd Wv L Etten-leur
28 150 Mandy Deurloo Heureuse Dakar VDL L Tholen
29 468 Jan van Beek Soraya 230 Lux Z L Rijsbergen
30 633 Nick van der Graaf Hannelore - L Rucphen
31 129 Danny Willems Green Power VL Baltic L Oosteind
32 744 Renee de Weert Geronimo Zambesi L Ossendrecht
33 893 Maxi de Weert heli nn L Tull En 't Waal
34 512 Leon Kuijpers Go Go Blue x L
35 179 Charlotte Broeders Nendaz vh oudlandz n L Sint Willebrord
36 613 Martine van den Eynden Google Nonstop 1590 Bwp L Lepelstraat
37 96 Katinka van Nieuwenhuyzen Gigolo Figo de Muze (Golden Hawk) L Steenbergen
38 598 Miranda Wagemakers Leroy Brown SW Lupicor L Riel
39 199 Dian de Jong FLEUR Zavall Vdl L Oudenbosch
40 887 Beau van Broekhoven Driesprong's Impressive Catwalk van de Helle L Rucphen
41 271 Lisanne Verdonk miss emerald emerald L Oudenbosch
42 503 Kaylee Heynen Easy NN L Tholen
43 9 Rowena de Weert Anne Rox Du Vlist Z Alcazar L Heerle
44 396 Anne Groot Koerkamp Biaggi Emilion L Wouw
45 19 Julot Verstraeten Lontano's Liefhebbers Vlegel Colino X Kabinet L Strijbeek
46 305 Myrle Schoones Ravallo van de Smeetshoeve Quicksilver L Neerpelt
47 117 Sam van der Venne Contador Z Chippendale Z L Ossendrecht
48 398 Sacha de Wit Hugo Boss Baltic L Ossendrecht
49 90 Geert Moerings Havanna Inshalla de Muze L Roosendaal
50
Sleep pauze (10 minuten)
51 902 Nina de Haas Divine H.E. Sir Shutterfly L Hengstdijk
52 367 Cedric Vanleerberghe Freestyle du sartiau Ogano sitte L Ertvelde
53 901 Sierra Michelle Wilson Audi's Gasha Spartacus L
54 666 Wendy Van Sprundel Cantaloup Z Crown Z L Sint Willebrord
55 408 Kelly Jochems Levado van het Molenrietveld Der-Senaat L Achtmaal
56 675 Dries Van der Linden Gilda V nn L Essen
57 784 Jan van Beek Isaac Muscaris Dariel L Rijsbergen
58 907 Nick van der Graaf Hamlet Berlin L Rucphen
59 919 Danny Willems Ganymedes Cardento L Oosteind
60 920 Renee de Weert Fantasia Watch Me L Ossendrecht
61 906 Leon Kuijpers fuidam de revel quidam de revel L
62 642 Mark Jespers Fire-Fly Clinton L Prinsenbeek
63 74 Meggy van den Akker Danuta Zirocco Blue Vdl L Etten-leur
64 121 Marloes de Jong Goodtimes Eros Platière L Dongen
65 32 Fabienne van Hemsbergen Navarre's Zabelle Z Zidane van Landzicht L Made
66
67 182 Claudia van Driel Clever Eurocommerce Memphis L Prinsenbeek
68 315 Evy Kras Cameroon H Caressini L L Macharen
69 174 Babette Jochems Eridain Wittinger VDL L Rijsbergen
70 146 Kimberly Verbraak Hero Wiensender L Baarle Hertog
71 443 Rebecca de Ruiter Chanel Vincenzo L Ooltgensplaat
72 31 Maartje van Riel M.J. Van Riel Eppo Zavall Vdl L Loon Op Zand
73 186 Patricia Nouws Carritina Cassini ll L Breda
74 296 Kristel van der Venne Klokkarstua Kashmir van t schuttershof L Ossendrecht
75 184 Jany Karremans Anouk Elmshorn L Oud Gastel
76 144 Bregje Martens Flinx Zirocco Blue L Etten-leur
77 149 Suzanne Raming Gitana Blue Zirocco Blue VDL L Schijf
78 617 Lisa de Graaf Ginard Canturano L Oudenbsch
79 85 Nathalie Morin Vancouver Mill Reef Vdl L Halsteren
80 80 Mandy Pertijs Allure Unicum L Etten-leur
81 676 Maxime van der Linden Grizelda z griseldi L Essen
82 822 Jan van Beek Chaman des Rogiers Kashmir van Schuttershof L Rijsbergen
83 908 Nick van der Graaf El Hordorado Z Eldorado vd Zeshoek L Rucphen
84 141 Annika van den Broek Vivre Hold Up Premier L Oud Gastel
85 200 Wendy Soeteman Delord Lord Z L Hoeven
86 115 Sam van der Venne Blom's Geisha Numero Uno L Ossendrecht
87 825 Geert Moerings Hervesther Elvis ter Putte L Roosendaal
88 44 Fleur van Eijden Bella SR Z Baltic VDL L De
89 903 Nina de Haas 3 Times a Lady Roven Xx L Hengstdijk
90 851 Asha Laseroms Valcor Briar 899 L
91 874 Michelle Mak Marij van't Vliegenhof My Tender L Oudenbosch
92 878 Renee de Weert Figaro Lord Z L Ossendrecht