Klasse L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

startlijsten voorlopig

Parcoursbouwer Henk Linders


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 26 februari 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
a Heeswijck
g Smies
m Peeters
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1
2 79 Niclas Parmler VDL Groep Hutch Numero Uno Hoogeloon
3 309 Gabryella Dufour Good Luck Cicer Lierop
4 82 Jorn Emschove VDL Groep Halloween Clinton I Hoogeloon
5 45 Maikel Coolen Valencia Amarillo Geldrop
6 226 Roald van Lankveld Gringo Candoletto Ysselsteyn (lb)
7 265 Kim Rothengatter VDL Groep Frederique Indoctro Hoogeloon
8 93 Joep van der Kampen VDL Groep Fay Clearway Hoogeloon
9
10
11 104 Mara Vullers Lord Off Freedom Z Largo W Budel
12
13 41 Adriaan Smeulders gideon lucky boy Someren Heide
14 171 Imke Jansen Davos Tangelo Van De Zuuthoeve Altforst
15 286 Miranda Wagemakers Feddebezi SW Contendro
16 195 Mieke Raijmakers Enna nn Someren
17
18 213 Jan Maly Bandina clarence c Maasbree
19
20 97 Patrick Alkema VDL Groep George Mr. Blue Hoogeloon
21 88 Kim Rothengatter VDL Groep Gigi Z Cassanova Z Hoogeloon
22 125 Gabryella Dufour Henrico nvt Lierop
23 282 Jan Conijn Handsome Ultimo
24 102 Jens van der Meer Fifa Andiamo Tilburg
25 194 Michelle Bouman Damos Vaillant Dongen
26
27 25 Jur van Kimmenade Bizet Verdi Swartbroek
28 179 Frank van der Sloot Wildricks Hoteusi Vittorio Tilburg
29 141 Annette van Engeland Fiona Whitesnake Deurne
30 301 Ingrid Broers E-starloma Douglas
31 227 Roald van Lankveld Gucci Canturano Ysselsteyn (lb)
32 176 Yvonne van de Pasch Winston Riverman Helmond
33 48 Anouk Schellekens Dolce Quintender Deurne
34
35
36
37
38 32 Rosanne Janssen Flits V Numero Uno Xxx
39
40 80 Niclas Parmler VDL Groep Hurricane Numero Uno Hoogeloon
41 83 Jorn Emschove VDL Groep Himalaya Z Cassanova Z Hoogeloon
42 94 Joep van der Kampen VDL Groep Guillermo Z Aristo Z Hoogeloon
43 126 Gabryella Dufour Duna nn Lierop
44 285 Miranda Wagemakers Leroy Brown SW Lupicor
45 103 Jens van der Meer Aswin Andiamo Tilburg
46 89 Kim Rothengatter VDL Groep Gregory Z Cassanova Z Hoogeloon
47 283 Jan Conijn Djampassi du Vlist nn
48 9 Dana Gosen Akropolis E Z Air Jordan Z Geldrop
49
50 223 Claudia Verburgt Polly - Hoogeloon
51 259 Esther Manders flint AS nabab de reve Haaren
52 160 Krijn Tol Variety's Bad Boy Carolus II Baarle
53
54 281 Ingrid Broers Derania Vaillant
55 178 Frank van der Sloot Wildricks Hendrix XL Bustique Tilburg
56 228 Roald van Lankveld Fejanta Arizona Ysselsteyn (lb)
57 305 Jeanne Heijligers Gersina L Zacharov Asten
58 235 Elisa Brouwers Fidel Lupicor Mierlo
59
60 236 Dominique Langens Hilton Untouched Nuland
61 217 Anouk Geunis Florette Wizzerd Bocholt
62 308 Gabryella Dufour Good Day Cicer Lierop