Klasse L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 13.00
Datum: 2 april 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 60.-
2e prijs: € 50.-
3e prijs: € 40.-
4e prijs: € 30.-
5e prijs: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 98 Lianne van Vegchel Hidden Way Cassini Gold Meerlo
2 104 Sylvia Dorssers Dijkerhoeve's Giovanni Vingino Maasbree
3 77 Ricardo Hartman golo van het nief cicero Venlo
4 80 Philippe Houtackers Concano Come on Weert
5 111 Maxime de Clercq Handsome Bustique Someren
6 112 rachelle hanemaaijer Happy Days Eldorado van de Zeshoek Someren HC
7 143 Thijs Derks Girosa Numero uno Zeeland
8 150 Melanie Marek Wilhelmine 48 Cassini II Venray HC
9 163 Robin van de Wetering Honour To MR.Blue Mr.Blue De Mortel
10 164 Robin van de Wetering Madou vd bisschop Stakkato De Mortel
11 14 Niels van Tilburg Ganoso Canoso Schaijk
12 184 Johan Bergs Gentleman Quality time Grubbenvorst
13 190 Tessa Smits Champ Matterhorn Liessel
14 197 Johan Klein Zieverink Holy Gold Fortuna Berlin Lieorp
15 189 Anne Veldman Capitale SR C-indoctro Meerlo
16 15 Melissa Verhoeven Nikey Z Nonstop Son En Breugel
17 17 Yves Winkelmolen Geneve Tangelo van de zuuthoeve Son En Breugel
18 33 Robin Scheepers Utan Manhattan Eindhoven
19 32 Mandy Jansen Gibson S Diamant Breugel
20 9 Michael Grijmans Happyness Vigo D'Arsouilles Erp
21 204 Jari van de Biggelaar hublot diarado 's-hertogenbosch
22 205 Jamie Cox Hurby Namelus R Horn
23 207 Robin van de Wetering Eldorado nn Mortel HC
24 209 Edmee Verhagen Gucci Tangelo van de Zuuthoeve Langenboom
25 285 Jeanne Heijligers Havanna Crespo
26 217 Roald van Lankveld Fejanta Arizona Ysselsteyn (lb)
27 238 Malin Parmler Hoover Verdi Mierlo
28 268 Sarah Barker Hymette E Emilion Kessel
29 172 Marion Janssen Elen III Cantos Venray
30 93 Sander De Laat Da-Vinci H Vivaldo Eindhoven
31 113 Maxime de Clercq Pompadour Action Breaker Someren
32 185 Johan Bergs Candette S Campbell Grubbenvorst
33 216 Thom van Dijck Anukiya Indorado Sin Oedenrode
34 12 Danielle Koolen Elisha di Lana Numero Uno Bakel
35 151 Juus Bankers Diamond Lady Ustinov Deurne
36 198 Johan Klein Zieverink Gimondie Eldrorado v/d zeshoek Lieorp
37 252 Erwin Bos Amis z Air jordan Asten
38 71 Marloes Merks Dora Bella Daredevil Sint Oedenrode
39 120 Lio Lamers Vienna Cavalier Neerpelt
40 129 Emma Weber Emorania P Berlin Boekel
41 239 Carlijn Sturme Sun rose z Spartacus Mierlo
42 275 Sandra van de Wiel Genua B Wizzerd Vught
43 269 Sarah Barker Houdini Charisma Kessel
44 218 Roald van Lankveld Gringo Candoletto Ysselsteyn (lb)
45 152 Linda Edefall Sildouch Z Spartacus Deurne
46 132 Harry van Dooren Excuse Warrant Heeze
47 16 Melissa Verhoeven Hulk nn Son En Breugel
48 18 Yves Winkelmolen Granada Vittorio Son En Breugel
49 84 Jeanne Heijligers Havanna Crespo VDL Asten
50 124 Judith Martens Lynn vd Sonniuswijck Cicero Z Sint-oedenrode
51
52 270 Sarah Barker Henriette HX Afellay Kessel
53 277 andre van Hooft Evita Bella Quasimodo Z Veghel
54 281 Manon van Rixtel Hoberlina HX Bustique Oploo
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69 219 Roald van Lankveld Gucci Canturano Ysselsteyn (lb)
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88 81 Philippe Houtackers Very Nice Cantos Weert
89
90 125 Camila Mazza Smit Jazzman Kashimir Knegsel
91 262 Tim van de Oetelaar Gentille vd Wiel Nabab de Reve Kessel
92 241 Marcel Groen Hopefull especial Vittorio Mierlo
93 240 Carlijn Sturme Largagini - Mierlo HC
94 226 Yves Winkelmolen Thank you Cantos Son En Breugel
95 259 Tanja Torgilsman-van Bakel Gonsido-AL Cardento Swolgen
96 211 Rian Smits Gucci Ultimo Ommel
97 153 Kristine Seierstad G-Star Namulus Sevenum
98 119 Lio Lamers Fillkenney Vingino Neerpelt
99 34 Marlie van de Wetering gigante ultimo Heesch
100 89 Dana Gosen Akropolis E Z Air Jordan Z Geldrop