Klasse L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

voorlopige startlijst  Parcoursbouwer P.van Gaal


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 21 mei 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
L Linders
A Heeswijck
G Smies
Prijzengeld
1e prijs: € 60.-
2e prijs: € 50.-
3e prijs: € 40.-
4e prijs: € 35.-
5e prijs: € 25.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 156 Joris van Helmond High Five Bubalu Asten
2 140 Amber Hellmeister Get over It HDH Cream on Top Heeze
3
4
5 210 Jalissa Steevens Damira nn
6 78 Judith Schippers Abke Abke Best
7 57 Pleun van der Vleuten Gerdina Diarado Sint-oedenrode
8 31 Karlijn Scheepens Chloë Z JKH Commanchi Best
9 26 Thijs Elesen Bonita E Apple Juice Esbeek
10 147 Simone Verbakel Galestra nn
11
12 64 Mandy Jansen Garona S vigo d'arsouilles Breugel
13 76 Suzanne van den Kerkhof Estate Cardento Budel
14 93 Dominique de l'Or Caldo 5 Cassini I Tilburg
15 100 Philippe Verschuren Ziezo Celano Loon Op Zand
16
17 101 Floor de Jongh Calvin Calato Loon Op Zand
18 158 Joris van Helmond Gasara Chelthago Asten
19 183 Dominique Langens El Gore Go -- Nuland
20 169 andre van Hooft Evita Bella Quasimodo Z Eerde
21 178 Babette Kuijpers for You & Me Z Oirlo
22 141 Amber Hellmeister Hallaus HDH Applaus Heeze
23 164 Puck Zweegers Chez-nous Cassini II Valkenswaard
24 154 Teresa Martinottie Houston Indoctro Weert
25 145 Eline peters Forever Alve nummero uno Nijnsel
26 135 Tess Rabou Amone Salypso Boxtel
27 122 Bram van Heijst Dingly Celano Nuenen
28
29 128 Huub Delforterie Cocktail's Dancer Cocktail's Whinny Oss
30 15 Marwin van den Nieuwenhuijzen Falouretta Baloubet du Rouet Sint-oedenrode
31 48 Eefje Huijbers Honey-pop Thornesch Son En Breugel
32 112 Teun Kluijtmans Hagan Van Gogh Sint-oedenrode
33 117 Sander De Laat Da-Vinci H Vivaldo Eindhoven
34 82 Jolanda Visser Hatsikidee Zirocco blue Heeze
35 115 Dianne Merks Haike Oberline FL Z Harmony Sint-oedenrode
36 39 Marloes Merks Dora Bella Daredevil Sint Oedenrode
37 58 Summer Weezenbeek Waomi Corland Ospel
38 157 Joris van Helmond Cyramo Clarimo Asten
39 23 Judith Martens Lynn vd Sonniuswijck Cicero Z Sint-oedenrode
40 25 Thijs Elesen F.Katusha E Apple Juice Esbeek
41 214 Sanny van de Velden Esta Zidane
42
43 34 Melissa Das Bella Donna Clintord Son En Breugel
44 213 Amber Hellmeister Dublin Cardeneto Heeze
45 3 Simone Pellegrom Sp. Eldorado Diarado Breugel
46 96 Julia Raaijmakers Happines Z Hornet Rose Nuenen
47 21 Mike Kouwenberg Nouba Houba Hop Royal Z Veldhoven
48
49 44 Alexander Frijters Dollydot Cincinetti Retie