Klasse M


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 13.00
Datum: 23 juli 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A van Heeswijk
G Smies
L Linders
Prijzengeld
1e prijs: € 80.-
2e prijs: € 60.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 5 Marcel Dufour Silas nn
2 207 Amber Hellmeister Gibeon HDH Indoctro Heeze
3 115 Daphne Mol Fernet Fichera Indoctro Den Dungen
4 277 Joep van der Kampen VDL Groep Fay Clearway Hoogeloon
5
6 261 Frida Berggren Clarissa nn
7 225 Anne-martine van Liere Gesomein Cardento Weert
8 17 Lisanne van de Pasch Depp Vaillant Helmond
9
10 122 Elke Geraedts Chicago Z JKH Trucks Commanchi Baexem
11 144 Jorn Emschove VDL Groep Halloween Clinton I Hoogeloon
12 176 Leon Hegge Cameleon HDH Cream on Top
13 47 Sharon Gevers Exact Dubai Lage Mierde
14 262 Joost Martens Filip
15 45 Stijn Theeuwes Dopharma's Goedzo Vittorio Veldhoven
16 128 Jonna Martinson Cormic Caleandro Upplands Bro
17 192 Dave Maarse Eagle-Go Numero Uno Wellerlooi
18 196 Gaby Maarse Good Fellow Astrello Wellerlooi
19 24 Elisa Brouwers Fidel Lupicor Mierlo
20 285 Rob Heyligers Grand Prix Arthos R
21
22 72 Mandy Jansen Gibson S Diamant Breugel
23
24 248 Noortje Gevers Fleur Namelus R
25 18 Lisanne van de Pasch Chianti Argentinus Helmond
26 55 Dominique de l'Or Caldo 5 Cassini I Tilburg
27 184 Maurice Winters Carli De La Ferme Blanche Z Caridor Z Neepelt
28 208 Amber Hellmeister Charisma HDH Larino Heeze
29 255 Esther Manders flint AS nabab de reve
30
31 224 Anne-martine van Liere Holiday VLS Cartano Weert
32 90 Githa van Beurden Bodilia Tenerife Vdl Hilvarenbeek
33
34 177 Leon Hegge Hendrik HDH Zambesi
35 186 Julie Boonen leandra lord chin Weelde
36 164 Iris Lambrichs Vino Terma Florett As Klimmen
37 163 Frie Klerks Gino Vader Onbekend Helvoirt
38 48 Judith Donkers Dilana-O Cardento Oirschot
39 279 Niclas Parmler VDL Groep Geoffrey Untouchable Hoogeloon
40 282 Hein van Driel Game Power Brainpower Heeswijk-dinther
41 123 Elke Geraedts Viper J.K.H. Z Vleut Baexem
42 278 Joep van der Kampen VDL Groep Guillermo Z Aristo Z Hoogeloon
43 93 Bas Theeuwes Dopharma's Giovanni Zambesi Owmiddelbeers
44 193 Dave Maarse Gadora Cador Wellerlooi
45 236 Stefanie Minkels Erana S --
46 19 Lisanne van de Pasch Fuerte Chico Vleut Helmond
47 211 Sanne Muytjens Illusion Van Gogh Rosmalen
48 210 Jolanda Visser Hatsikidee Zirocco blue Heeze
49 129 Jonna Martinson Eros Indorado Upplands Bro
50
51
52 13 Suzan van Gastel Eye Catcher Go Harley VDL Nijnsel
53 271 Tim Franssen Kinley Elvis vd putten
54 178 Leon Hegge F-Ninjo HDH Napels
55 226 Anne-martine van Liere Caramel de la Creme Corlensky Z Weert