Klasse B zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 7 oktober 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Rebecca Lindberg Ingaro Inshallah de Muze Aarle-Rixtel
2 131 Rob de Bruyn Balitimore - Hooge
3 Jeanne Heijligers Idarado Diarado Asten
4 133 Vincent Dings Ivory HDH Cream on top Heeze HC
5 Larissa Bijl Incredible Gentleman Deurne
6 Mireille Couperus Celine Cosmeo Grashoek
7 Carolien Herbers Zaidin idwj Cyrkon Berghem
8 Luc Martens Handsome Cara Ticallux Verte Ommel
9 Mandy Jansen Aphrodite SZ Andiamo Z breugel
10 104 Christel Spitters Cakes Clintissimo
11 Johan Klein Zieverink Indigo S Tangelo van de Zuuthoeve Lierop HC
12 41 Jan Berben Stallone Sam
13 Gert Bloemen Cocaine v/h Bloemenhof Z Cannabis z Overpelt
14 Emma Bocken Happy hour Spartacus Weert
15 Thijs Derks Iscolavsco Fortuna Berlin Zeeland HC
16 Veronique van Neer Crystal Z Corot du buisson Z Beesel
17 Gijs van de Mortel Dacota du Buisson Z Dutch capitol Z egchel
18 19 Bibi Auerbach Cairoli Calvino Handel
19 Isabel Geers Alexander Indoctro Son en breugel
20 Lynn van den Boogaert gemelion emelion Weert
21 Pieter Bergmans Halla B Cannabis Z Meijel
22 Freek Vestjens Amaretto Cartier vd Heffinck Sevenum HC
23 Sjors van Oorschot Heukelom T inshallah de muze Berghem HC
24 132 Rob de Bruyn Coberlina vd Laarseheide. Contendro Hooge
25 Kim van Heel Irmette Canabis Z Erp NB
26 Marion Merks High Fly Chacco Blue Sint oedenrode
27 Rik Haves Highlight Quasimodo Vd Molendreef horn
28 Cheyenne van Gog Golden Eye Vingino Deurne
29 85 Malin Parmler Gold NN Mierlo
30 Marcel Groen Diamond Invest - Mierlo
31 Luc Martens I will be gentle Verdi Ommel
32 35 Mandy Jansen Ileva S Ambler Gambler Breugel
33 Luca-Maria Kemper Calando van de Langvelden Z Cadence van 't Gelutt Z B-Mol
34 Arnold Boerekamps Helvetia Kadans Spartacus Asten
35 Lonneke Berkvens Hunter Colandro Ommel
36 71 Arnold Boerekamps Helvetia Kadans Spartacus Asten HC
37 Sanne Bressers Clementine Carrico Helmond
38 Rebecca Lindberg Heavens Fire Spartacus Aarle-Rixtel
39 50 Jeanne Heijligers It's me Corland Asten
40 Miranda Harrington Habana Ukato Ospel
41 23 Anouk Geunis Geliana nn Bocholt
42 Mirjan Horyon Icadello Cascadello Meijel
43 Veronique van Wijlick Fustique Bustique Kessel
44 Carolien Herbers Copy cat Chellano alpha Berghem
45 105 Christel Spitters HandymanVLS Azteka VDL
46 Johan Klein Zieverink IRON L Numero uno Lierop HC
47 Larissa Bijl Inanda Ticallux Verte Deurne
48 Freek Vestjens Atlanta - Sevenum HC
49 42 Jan Berben Vigo NN
50 125 Cheyenne van Gog HE'S THE MAN Gentleman Deurne
51 Marcel Groen Pandoletto Padinus Mierlo
52 72 Sanne van Gendt Lincom's Icarus R Echo v/h Spieveld Nuenen HC
53 67 Gert Bloemen Cristal Z Cornet obolensky Overpelt HC
54 65 Emma Bocken Estera Warrant Weert HC
55 47 Kim Sturme Impact Zambesi Bakel HC
56 Luc Martens Hummer Ticallux Verte Ommel
57 Mandy Jansen Levesta SZ JK horsetruck Leasure breugel