Klasse B/L1/L2/M1/M2


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Jury:
Klasse B,L1: Mw. C. Bijlhouwer
Klasse L2, M1, M2: Mw. Middendorp
Discipline: Dressuur
Categorie: B-Pony‘s C-Pony‘s D-Pony‘s E-Pony‘s Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 13 april 2013
Tijd: 12:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
12:00 1 Inge Bouwmeester Zodiak Olivi B Proef 5 Rijpwetering
12:08 2 Lauren Kraaikamp Diona V Dreamcatcher B Proef 5 Vogelenzang
12:16 3 Inge Bouwmeester Zodiak Olivi B Proef 6 Rijpwetering
12:24 4 Lauren Kraaikamp Diona V Dreamcatcher B Proef 6 Vogelenzang
12:32 5 Elisa Luijken Dandy -- B Proef 5 D - Aalsmeer
12:40 6 Merel Verkade Hazelberg's Mylord Linde's Rob B Proef 5 C
12:48 7 Nicky van Wijk Malibu Vivienne's Vision of Freedom B Proef 5 D
12:56 8 Elisa Luijken Dandy -- B Proef 6 D
13:04 9 Merel Verkade Hazelberg's Mylord Linde's Rob B Proef 6 C
13:12 10 Nicky van Wijk Malibu Vivienne's Vision of Freedom B Proef 6 D
13:20 11 Stephanie Kleijn Orlando Zeoliet B Proef 5 X
13:28 12 Michelle van Amsterdam Nienke Age B. B Proef 5 Leiderdorp
13:36 13 Stephanie Kleijn Orlando Zeoliet B Proef 6 X
13:44 14 Michelle van Amsterdam Nienke Age B. B Proef 6 Leiderdorp
13:52 15
14:00 16
14:08 17 Peter Van Klink Don-basso Don Picardi L1 Proef 9 Alphen
14:16 18 Lia van der Bijl Air - Force One Metall L1 Proef 9 X
14:24 19 Peter Van Klink Don-basso Don Picardi L1 Proef 10 Alphen
14:32 20 Lia van der Bijl Air - Force One Metall L1 Proef 10 X
14:40 21 Delani Aue Spit-Fire L1 Proef 9 D - Alphen A/d Rijn
14:48 22 Zoe van de Schee Best Of Town Uptown L1 Proef 9 X
14:56 23 Daisy Konst Whisper Valentino L1 Proef 9 D
15:04 24 Eline Hermsen La Luna -- L1 Proef 9 Alphen Aan Den Rijn
15:12 25 Delani Aue Spit-Fire L1 Proef 10 D
15:20 26 Zoe van de Schee Best Of Town Uptown L1 Proef 10 X
15:28 27 Daisy Konst Whisper Valentino L1 Proef 10 D
15:36 28 Eline Hermsen La Luna -- L1 Proef 10 Alphen
15:44 29 Deborah de Haas Sante Uniform L1 Proef 9 Koudekerk Aan Den Rijn
15:52 30 Marloes Smittenaar Lobke -- L1 Proef 9 Leiderdorp
16:00 31 Linda Driesse Mojito Coriano L1 Proef 9 Alphen A/d Rijn
16:08 32 Deborah de Haas Sante Uniform L1 Proef 10 Koudekerk
16:16 33 Marloes Smittenaar Lobke -- L1 Proef 10 Leiderdorp
16:24 34 Linda Driesse Mojito Coriano L1 Proef 10 Alphen
16:32 35
16:40 36 Michelle Luijken Bijou - M Ustinov L1 Proef 9 Aalsmeer
16:48 37 Peter Van Klink Cynietta Discovery L1 Proef 9 Alphen Den Rijn
16:56 38 Lisette Aue Gymano L1 Proef 9 Alphen A/d Rijn
17:04 39 Michelle Luijken Bijou - M Ustinov L1 Proef 10 Aalsmeer
17:12 40 Peter Van Klink Cynietta Discovery L1 Proef 10 Alphen
17:20 41 Lisette Aue Gymano L1 Proef 10 Alphen
17:28 42
17:36 43 anouck taalman future flemming L2 Proef 13 Alphen Ad Rijn HC
17:44 44 Jolanda Janmaat Kas -- L2 Proef 13 Ter Aar
17:52 45 anouck taalman future flemming L2 Proef 14 Alphen
18:00 46 Jolanda Janmaat Kas -- L2 Proef 14 Ter
18:08 47 Susanne Bos Unique Gribaldi M1 Proef 17 Nieuwveen
18:16 48 Anja Sloot Dl Lorena Laurentianer M1 Proef 17 Nieuw-vennep
18:24 49 Sharon van Wagtendonk Capital M Jazz M1 Proef 17 Zoetermeer
18:32 50 Susanne Bos Unique Gribaldi M1 Proef 18 Nieuwveen
18:40 51 Anja Sloot Dl Lorena Laurentianer M1 Proef 18 Nieuw-vennep
18:48 52 Sharon van Wagtendonk Capital M Jazz M1 Proef 18 Zoetermeer
18:56 53
19:04 54 Esther Kapteyn Alibi Landon M1 Proef 17 Zwammerdam
19:12 55 Karolien Peters Angie Don Primero M1 Proef 17 Hillegom
19:20 56 Nicolette Davies Divoli Prima Vera M1 Proef 17 X
19:28 57 Esther Kapteyn Alibi Landon M1 Proef 18 Zwammerdam
19:36 58 Karolien Peters Angie Don Primero M1 Proef 18 Hillegom
19:44 59 Nicolette Davies Divoli Prima Vera M1 Proef 18 X
19:52 60 Roos van Zandwijk Frank Marrondales Macintosh M1 Proef 17 D - Alphen Ad Rijn
20:00 61 Doutsje Oppedijk Scorsese Samarant M1 Proef 17 De Kwakel
20:08 62 Roos van Zandwijk Frank Marrondales Macintosh M1 Proef 18 D
20:16 63 Doutsje Oppedijk Scorsese Samarant M1 Proef 18 De
20:24 64
20:32 65 Priscilla van Schip Chip Negro M2 Proef 21 Koudekerk Aan Den Rijn
20:40 66 Jacqueline Verkade Benetton Citango M2 Proef 21 Alphen Aan Den Rijn
20:48 67 Elseliene Bos Oban Zuidhorn M2 Proef 21 Nieuwveen
20:56 68 Priscilla van Schip Chip Negro M2 Proef 22 Koudekerk
21:04 69 Jacqueline Verkade Benetton Citango M2 Proef 22 Alphen
21:12 70 Elseliene Bos Oban Zuidhorn M2 Proef 22 Nieuwveen