Klasse M klassiek Selectie


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Deze rubriek geld als selectie wedstrijd voor KNHS Kring de Baronie


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 21 januari 2018
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 85.-
2e prijs: € 70.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
6e prijs: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Thomas Mertens Blom`s Heaven Inshallah de Muze Etten Leur
2 Danny Willems Glavia Baltic Oosteind
3 Leon Kuijpers Hannah Gold nabab de reve breda
4 Jorn van Kuyk hyperion dutch design langeweg
5 Raf Kooremans Caramello Z Cassini II Turnhout
6 57 Boy Peels Plus Eyken des Fontenis Waalre HC
7 Jesper Romp Peter Pan pergieux Goirle
8 Renske Kroeze M can Do It Can Remember Helvoirt
9 20 Hilde Geerts Ecorda Tangelo v/d Zuuthoeve Baarle-nassau
10 14 Michelle van Hemsbergen Navarre's Happyness Van Gogh Made
11 13 Fabienne van Hemsbergen Navarre's Zabelle Z Zidane van Landzicht Made
12 Quinty van der Heijden Hippolyta Crespo VDL Tilburg
13 Kevin Kapitein Up And Down De Longpre Carre D'as Z Zevenbergen
14 Anouk Van Der Velde Hillary Cassini Gold Rijsbergen
15 Raf Willemse Kwandor Nabab de reve Ravels
16 Rob Brosens Cassila DH Z Cupido Castelré
17 Mark Jespers Harvey Baltic prinsenbeek
18 Michelle Bouman Damos Vaillant Dongen
19 Olivier van der Vaart ginelli shot andiamo terheijden
20 31 Thomas Mertens Blom`s Hertogin Tornesch Etten
21 73 Danny Willems Monaco Bubalu Vdl Oosteind
22 Leon Kuijpers Halina Gold Andiamo breda
23 Raf Kooremans La Chica de Muze Kannan Turnhout
24 Brian Kommers Galliano k Verdi hoogerheide
25 Suzanne Besseling-van Loon Giandra Ukato Tilburg
26 Sammy-jo Smit Loredano vd Noordhoek NN Gilze
27 Kees Adriaensen Beauty Tygo Baarke-Nassau
28 Lisanne Verdonk Future One R.L. Bustique Oudenbosch
29 Elvira Kwakernaak Fashion Singapore Roosendaal
30 Sophie de Bruijn Dopharma's Cupadina Winningmood Van De Arenberg Kaatsheuvel
31 Iris Pemen Carpe Diem Ciacomo Rijsbergen HC
32 136 Renske Kroeze Grandesa B Spartacus Helvoirt HC
33 58 Boy Peels Gamble Nabab de Rève Waalre
34 Jesper Romp Hannes VR Eldorado van de zeshoek Goirle
35 Jorn van Kuyk Logtenburgs Goldy Shot Ukato langeweg
36 80 Monique Jespers Celinde Indorado Oosteind
37 Thomas Mertens Blom`s Nueno Numer Uno Etten Leur
38 74 Danny Willems Haineken Spartacus Oosteind
39 67 Leon Kuijpers Higo Action Breaker Breda HC
40 86 Raf Kooremans Juloo Castanoo NN Turnhout HC
41 Thieu Huijbregts Dalida van de Zuuthoeve Thunder van de Zuuthoeve Rijsbergen